• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

23.11.2010 08:05

Konkursy informatyczne

W imieniu organizatorów ogólnopolskiego konkursu na stronę internetową „Mistrz Sieci” mam przyjemność poinformować, że w roku szkolnym 2010/2010 odbędzie się jego V edycja pod hasłem *„Komputer, jaki jest każdy widzi”*. Tegorocznym zadaniem konkursowym będzie opracowanie strony internetowej, która zaprezentuje budowę i zasadę działania NOWOCZESNEGO komputera.
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski i ma na celu rozbudowanie zainteresowań zagadnieniami z zakresu informatyki. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie mogą zyskać:
  * Materiały do portfolio
  * Cenny wpis na świadectwo maturalne i do CV
  * Jako wygraną cenny sprzęt komputerowy.
Zgłoszenia do konkursu „Mistrz Sieci” konkursu należy przesyłać do*5 lutego 2011r*.

 

29 listopada 2010 roku rozpocznie się czwarta edycja Komputerowego Biathlonu, konkursu organizowanego przez portal edukacyjny AV-school.pl.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie AV-School.pl. Zapraszam do udziału w konkursie.

ewa.pilniewicz@traugutt.pl

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!