• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

24.11.2010 10:13

"PRZETNIJ WĘZEŁ" - konkurs na reportaż

      Społeczeństwo obywatelskie, by mogło prawidłowo funkcjonować, potrzebuje nie tylko odpowiednich ram prawnych, mechanizmów demokratyzujących jego życie, ale przede wszystkim aktywnych obywateli, ludzi zaangażowanych w życie już na najniższym poziomie – ulicy, dzielnicy, gminy, regionu, na kraju kończąc. Z punktu widzenia młodzieży, to przeważnie dorośli kreują obraz otaczającego nas świata, który często nie odpowiada wyobrażeniom ludzi młodych o rzeczywistości społecznej uczciwej czy sprawnie działającej i zarządzanej machinie samorządowej. Tak jednak nie musi być, już teraz, nawet jako uczeń, możesz wiele zdziałać, angażując się w rozwiązywanie problemów, które pojawiają się w twoim najbliższym otoczeniu, miejscowości, gminie czy regionie. Dlatego zapraszamy Was, Młodzi Obywatele, do udziału w konkursie dziennikarskim PRZETNIJ WĘZEŁ.
Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni przez Posła do Parlamentu Europejskiego dra Marka Migalskiego na czterodniową wycieczkę do Brukseli.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!