• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

02.09.2016 10:00

GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH

Uczniowie, którzy chcą odsprzedać używane podręczniki, mogą to uczynić za pośrednictwem tablicy ogłoszeń, która znajduje się w holu głównym szkoły. Oferty prosimy zamieszczać na specjalnie przygotowanych kartkach, które można otrzymać w bibliotece lub w portierni. Należy je wypełnić i przypiąć przy właściwym roczniku i przedmiocie. Prosimy nie zmieniać wielkości kartek i zawartych informacji. Kiermasz potrwa do końca września. Przed umieszczeniem kartek na tablicy, należy podpisać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Odpowiednie listy będą dostępne zarówno w bibliotece jak i w portierni.

Ogłaszamy także zbiórkę podręczników. Zebrane książki posłużą uczniom, których nie stać na ich zakup. Można je składać u pana prof. M. Podgórskiego lub w bibliotece.

biblioteka

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!