• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

30.11.2018 17:24

Let’s face English grammar!

Zapraszamy osoby dobre z gramatyki do wzięcia udziału w szkolnym etapie międzyszkolnego konkursu języka angielskiego organizowanego przez Liceum im. J.Słowackiego.
W środę 5.  grudnia o godz. 9:00 ( nr sali będzie znany wkrótce) zostaną przeprowadzone pisemne eliminacje w naszej szkole celem wyłowienia dwójki najbardziej uzdolnionych gramatycznie uczniów, którzy będą reprezentować Naszą Szkołę w kolejnym etapie konkursu.
Konkurs w dużej mierze oparty jest na  parafrazach, czyli zadaniu, które tygrysy lubią najbardziej!
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do uczących nauczycieli lub do prof. Agnieszki Kołodziejek.

II LO

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!