• 18.01.2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie o godzinie 17.30 mamy szansę ponownie pokazać, że bije w nas serce dla „Traugutta”☺ Tym razem Bartek Sieniawski i Paweł Świerczewski wraz z towarzyszącymi im artystami przeniosą nas do rozświetlonego milionem świateł i rozedrganego emocjami Las Vegas- miasta, w którym w ciągu chwili możesz wszystko zyskać i wszystko stracić. Nad projektem czuwa Stowarzyszenie „ Traugutt dla Przyszłości” , a zysk z biletów i aukcji prac plastycznych, jak co roku, zostanie przeznaczony na modernizację kolejnych szkolnych pracowni.

  Bilety w cenie 25 zł. do nabycia od przyszłego tygodnia u wychowawców klas i u p.prof. Agaty Koćwin- Szczepańskiej.

  ZAPRASZAMY!!!

  Stowarzyszenie „ Traugutt dla Przyszłości”

Dzisiaj imieniny obchodzi: prof. Borkowski Dariusz

Pojutrze imieniny obchodzi: prof. Dutkiewicz Tomasz

30.11.2018 17:24

Let’s face English grammar!

Zapraszamy osoby dobre z gramatyki do wzięcia udziału w szkolnym etapie międzyszkolnego konkursu języka angielskiego organizowanego przez Liceum im. J.Słowackiego.
W środę 5.  grudnia o godz. 9:00 ( nr sali będzie znany wkrótce) zostaną przeprowadzone pisemne eliminacje w naszej szkole celem wyłowienia dwójki najbardziej uzdolnionych gramatycznie uczniów, którzy będą reprezentować Naszą Szkołę w kolejnym etapie konkursu.
Konkurs w dużej mierze oparty jest na  parafrazach, czyli zadaniu, które tygrysy lubią najbardziej!
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do uczących nauczycieli lub do prof. Agnieszki Kołodziejek.

II LO

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 7
  • Wt
  • 1
  • Śr
  • 8
  • Czw
  • 2
  • Pt
  • -