27.02.2019 08:21

Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w dwóch ważnych wydarzeniach, które 
w najbliższym czasie organizuje Politechnika Krakowska – Dniu Otwartym i ogólnopolskim konkursie „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”.

Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej odbędzie się 20 marca 2019 r. Dla uczniów przygotowaliśmy informacje o zasadach rekrutacji i możliwościach, jakie dają studia na Politechnice Krakowskiej. Ponadto, nasi goście będą mogli zwiedzić laboratoria i sale wykładowe, a także spotkać się ze studentami i wykładowcami. Szczegółowy program wydarzenia pojawi się wkrótce na stronie internetowej Politechniki – www.pk.edu.pl.

Konkurs „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” jest doskonałą okazją, by przybliżyć młodzieży sylwetkę Tadeusza Kościuszki – polskiego i amerykańskiego bohatera narodowego, wybitnego inżyniera i patrona Politechniki Krakowskiej. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy – test wiedzy online – zaplanowany jest na 4 kwietnia 2019 r. Aby wziąć udział w teście należy się zarejestrować do dnia 22 marca 2019 r. na specjalnej platformie konkursowej dostępnej pod adresem www.kosciuszko.pk.edu.pl. Na stronie tej znajdują się również: harmonogram konkursu, regulamin oraz wykaz literatury. Drugi etap konkursu – Wielki Finał – odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. na terenie Politechniki Krakowskiej. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, a troje najlepszych uczniów otrzyma dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższych informacji uczniom oraz nauczycielom Państwa szkoły. W załączeniu przesyłamy list prorektora ds. kształcenia dr. hab. inż. Jerzego Zająca, prof. PK i plakaty dotyczące wyżej wymienionych wydarzeń, z prośbą o ich rozpowszechnienie.Wszelkie pytania na temat Dnia Otwartego oraz konkursu prosimy kierować do Działu Promocji Politechniki Krakowskiej: tel. 12 628 20 65, promocja@pk.edu.pl. W sprawie konkursu mogą Państwo pisać także na adres: kosciuszko@pk.edu.pl.

Z wyrazami szacunku,
Dział Promocji 
Politechnika Krakowska
tel. 12 628 20 65, 12 628 20 66
promocja@pk.edu.pl

*Udział w Dniu Otwartym na PK jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalanie podczas wydarzenia 
i rozpowszechnianie swojego wizerunku przez Organizatora w celach promocyjnych.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 33
  • Wt
  • 35
  • Śr
  • 24
  • Czw
  • 15
  • Pt
  • 5