• Obecność na próbach jest OBOWIĄZKOWA !


    poniedziałek

    27.01.2020

    wtrek

    28.01.2020

    środa

    29.01.2020

    czwartek

    30.01.2020

    piątek

    31.01.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    poniedziałek

    3.02.2020

    wtorek

    4.02.2020

    środa

    5.02.2020

    czwartek

    6.02.2020

    piątek

    7.02.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    Poniedziałek

    10.02.2020

    Wtorek

    11.02.2020

    Środa

    12.02.2020

    czwartek

    13.02.2020

    piątek

    14.02.2020

    1



    IIIc i IIIe





    STUDNIÓWKA

    2





    3



    IIId i IIIf


    4





    5

    IIIa i IIIb



    Próba generalna

    IIIabcdef

    6



    IIIa i IIIb

    7

    IIId i IIIf

    IIIc i IIIe


24.05.2019 17:29

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK

Miło mi poinformować o sukcesach, jakie odnieśli uczniowie naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK. Oto wyniki, jakie uzyskali w kolejności według liczby zdobytych punktów:

1. Jakub Nowak klasa III B wynik bardzo dobry
2. Bartłomiej Lipecki klasa III B wyróżnienie
3. Jacek Kowalski klasa III B wyróżnienie
4. Natalia Rosińska klasa II B wyróżnienie
5. Mateusz Białek klasa II C wyróżnienie
6. Paulina Wojciechowska klasa II C wyróżnienie
7. Andrzej Domański klasa III B wyróżnienie
8. Zofia Klimasz klasa III B wyróżnienie
9. Michał Sobczyk klasa II C wyróżnienie
10. Szymon Sznober klasa II B wyróżnienie
11. Maria Mak klasa II C wyróżnienie
12. Dawid Krawczyk klasa II B wyróżnienie
13. Szymon Szlęzak klasa II B wyróżnienie
14. Julia Sobel klasa II B wyróżnienie
15. Jakub Morawiec klasa II B wyróżnienie
16. Martyna Nocoń klasa II B wyróżnienie
17. Mikołaj Noszczyk klasa I B wyróżnienie
18. Maciej Jabłoński klasa I B wyróżnienie
19. Bartłomiej Bebak klasa II B wyróżnienie
20. Marlena Smok klasa I B wyróżnienie
21. Natalia Pluta klasa II B wyróżnienie
22. Julia Mrzewa klasa II C wyróżnienie
23. Mateusz Zalasiński klasa II B wyróżnienie

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

prof. Agnieszka Adryjańska-Mroczek

II LO

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • 21
    • Wt
    • 19
    • Śr
    • 14
    • Czw
    • 31
    • Pt
    • 28