• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

17.03.2020 08:23

Moje umiejętności

Kiedy zadaję Wam pytanie: co potrafisz robić? w czym jesteś dobra/dobry? nierzadko obserwuję zakłopotanie w udzieleniu odpowiedzi. Zazwyczaj wymieniacie maksymalnie kilka czynności. Tak naprawdę potrafimy wiele rzeczy, o czym zazwyczaj nie myślimy. Poniższe ćwiczenie ma Was zachęcić do bliższego przyjrzenia się sobie z tej perspektywy.

Przedstawiam Ci Listę umiejętności. Przeczytaj każde hasło i zastanów się, czy wykorzystywałaś/łeś  tę  umiejętność. Zastanów się  nad każdą  z nich oddzielnie i oceń w skali od 1 (nie posiadam takiej umiejętności/nie lubię takiego zajęcia) do 10 (opanowałam/łem tą umiejętność w stopniu wysokim/lubię się tym zajmować), jakie masz w tym zakresie doświadczenie, czy kiedykolwiek wykorzystywałaś/łeś je do czegokolwiek. Przypomnij sobie jakie pełniłaś/łeś funkcje w klasie, w grupach nieformalnych (wśród  znajomych) czy np. podczas prac wakacyjnych.  Następnie wynotuj wszystkie te, które uzyskały najwyższe noty. Czy Twoim zdaniem właśnie te czynności mogłyby stanowić podstawę Twojej przyszłej pracy? Po wykonaniu ćwiczenia zapraszam do kontaktu mailowgo marek.podgorski@traugutt.net (prześlij mi wyniki, jakie uzyskałaś/łeś), umówimy się na zdalne omówienie.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!