• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

17.06.2020 08:16

Zamknięty Dzień Otwarty

Samorząd Studentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UR oraz IVSA Kraków chcą serdecznie zaprosić Uczniów Liceum na organizowany wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie „Zamknięty Dzień Otwarty” promujący studia weterynaryjne. Spotkanie odbędzie się w dniach 27-28 czerwca na platformie ClickMeeting, umożliwi Licealistom bliższe poznanie realiów pracy lekarza weterynarii oraz cyklu nauczania poprzedzającego uzyskanie tego tytułu.

Uprzejmie prosimy o udostępnienie uczniom Państwa Liceum poniższego wydarzenia, na pewno wielu z nich rozważa studia na kierunku medycznym. Załączamy również plan z którym mogą się Państwo zapoznać przed rozesłaniem zaproszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/910914832760092/

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!