• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

25.06.2020 08:28

Ankieta dla maturzystów

Absolwent naszego liceum Pan mgr inż. Krzysztof Grzywnowicz,  doktorant jednej z wyższych uczelni jak sam pisze w mailu, zwraca się z prośbą jako "trauguciak" (celowo nie twierdzę, że były - bo trauguciakiem zostaje się do końca życia)” do tegorocznych maturzystów o wypełnienie dotyczącej powodów wyboru kierunku/uczelni, na którą aplikują. Ankieta jest całkowicie anonimowa i służy jedynie zebraniu danych do celów statystycznych, realizowana jest jako fragment szeroko zakrojonych działań analitycznych podjętych przez uczelnię.

Drodzy Maturzyści – liczę, że pomożecie trauguciakowi.

Link do ankiety

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXpXMxvohJbZd2XE9yo30Nb1SCMydgPAqiz0FQ1PyYJ_0fRg/viewform

Dziękuję.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!