• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

02.07.2020 17:42

Wakacyjne zmagania z Endomondo

Tradycyjnie na okres wakacji uruchamiamy nową zabawę. Startujemy już jutro - w piątek 3 lipca. Kończymy 31 sierpnia. Wszystkich: uczniów, absolwentów, rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli II LO zapraszamy do:

rywalizacji rowerowej - Tour de Traugutt XIX

rywalizacji biegowej - Z buta... przyjacielu XIX

Warunkiem koniecznym i niezbędnym przyłączenia się jest zapoznanie się regulaminem rywalizacji (dostępnym w opisie każdej z nich) oraz jego bezwarunkowa akceptacja.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!