• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 8 do 9 października 2021 roku.

  Komitet Organizacyjny

 • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
  Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1 % na wybraną przez Państwa organizację. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % na rzecz Stowarzyszenia Traugutt dla Przyszłości, które od lat z pieniędzy uzyskanych z 1 % finansuje stypendia naukowe dla uzdolnionych uczniów naszej szkoły borykających się z ciężką sytuacją ekonomiczną.
  Im większa ilość wpłat, tym większa dla Stowarzyszenia możliwość wspierania uczniów zdolnych. Im więcej wpłat tym większa ilość uczniów, którzy dostaną stypendium.

  Dzięki Waszym wpłatom Drodzy Państwo może odmienić się los uczniów, którzy na pewno na taki akt dobroci zasługują.
  Bardzo prosimy o przyłączenie się do naszej akcji i wpłacenie 1 % podatku na

  NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:    51 1050 1142 1000 0023 2886  7342

  Z góry dziękujemy, Stowarzyszenie Traugutt dla Przyszłości

22.02.2021 08:02

Wirtualne Targi Uczelni Zagranicznych - zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli

Wirtualne Targi Uczelni Zagranicznych odbędą się już 26 i 27 lutego! Podczas targów przedstawiciele uniwersytetów będą prowadzić serie webinarów, prezentacji i konsultacji skierowanych do licealistów – wszystko po to, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące aplikacji na zagraniczne studia.

Prosimy o przesłanie zaproszenia nauczycielom języka angielskiego, doradcom zawodowym oraz wychowawcom, którzy mogą przekazać je swoim uczniom. Targi odbywają się w bezpiecznej formule online, co oznacza, że można do nich dołączyć z każdego miejsca w Polsce – wystarczy komputer lub telefon z dostępem do Internetu.

Na targach obecni będą przedstawiciele uniwersytetów z Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, USA, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Estonii i innych krajów, które oferują naukę na studiach licencjackich.

Podczas webinarów prowadzonych przez ekspertów edukacyjnych Baltic Council for International Education, poruszone zostaną m.in. takie kwestie jak stypendia, proces aplikacji, koszty i możliwości studiowania na zagranicznych uczelniach.

Wszystkie prezentacje odbywają się na platformie Zoom. Aby dołączyć do targów należy się zarejestrować tutaj. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają informacje i linki do wirtualnych pokoi, gdzie będą odbywać się wirtualne spotkania.

Przedstawiciele uniwersytetów bardzo chętnie przeprowadzą też indywidualne prezentacje dla wybranych klas/y w Państwa szkole, podczas zajęć lekcyjnych np. na godzinie wychowawczej lub j.angielskiego. Aby umówić wirtualne spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do zapoznania się z Opisem TargówProgramem oraz Listą Uniwersytetów.

Aby dołączyć do spotkań online na platformie Zoom prosimy o kontakt na info@balticcouncil.pl lub na numer telefonu 576 382 088.

Z pozdrowieniami,

Baltic Council for International Education

ul. Waryńskiego 3A

00-645 Warszawa

info@balticcouncil.pl

www.balticcouncil.pl

t. 576 382 088/22 379 26 24

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 36
  • Wt
  • 34
  • Śr
  • 33
  • Czw
  • 35
  • Pt
  • 24