23.03.2022 11:05

Konkurs o Złoty Indeks AEH

Szanowni Państwo,
z przyjemnością pragniemy poinformować o drugiej edycji Konkursu o Złote Indeksy organizowanym przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie.

Nasza uczelnia tego roku obchodzi 20-lecie istnienia. W związku z panującą sytuacją epidemiczną zrezygnowaliśmy z wielu wydarzeń, które mieliśmy w planach (zjazd absolwentów, koncert charytatywny, bal 20-lecia, etc.). Uznaliśmy, iż w obecnej sytuacji o wiele istotniejsze jest zadbanie o wspólne zdrowie, bezpieczeństwo oraz okazanie wsparcia młodym ludziom. Część z nich znalazła się w trudnej sytuacji materialnej i nie może podjąć studiów.

Wychodząc naprzeciw młodym osobom, które są ambitne i chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest indeks na naszą uczelnię. Z otrzymaniem indeksu wiążę się także stypendium finansujące czesne aż do ukończenia studiów!

Konkurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe, jakie stawiamy, to napisanie pracy na niezwykle ciekawy dla młodych osób temat: „Media społecznościowe – szanse i zagrożenia”. Interpretację tematu pracy pozostawiamy do swobodnych przemyśleń uczniów. Liczymy, że temat konkursu skłoni młodzież polskich szkół ponadpodstawowych do przeanalizowania tego, jakie możliwości niosą media społecznościowe, jakie dają szanse, a jakie zagrożenia. Wierzymy, że ten temat otworzy młodym ludziom oczy na to, jak wiele dobrego można działać poprzez serwisy społecznościowe.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów uczestnicy powinni przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami za pomocą strony internetowej https://indeks.vizja.pl/ w terminie do 30 kwietnia 2022 roku. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni do 30 czerwca 2022 roku i poinformowani o otrzymaniu nagrody e-mailowo oraz telefonicznie. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023 – zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jest to dla nas szczególnie ważne z uwagi na fakt, iż naszym celem jest wsparcie zdolnej młodzieży z całej Polski, odkrywanie młodych talentów i rozwijanie polskiej edukacji.

W związku z powyższym serdecznie prosimy o rozpowszechnienie wśród Państwa społeczności  załączonych przez nas materiałów marketingowych – w załączeniu przesyłamy Państwu ulotkę, grafiki konkursowe (baner oraz grafiki do social mediów), propozycję wiadomości do uczniów oraz propozycję treści do social mediów. W ten sposób chcemy dotrzeć do jak największego grona maturzystów.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, honorowym patronatem Prezydenta Miasta St. Warszawy, honorowym patronatem Rady Języka Polskiego PAN, a także patronatami najlepszych agencji marketingowych.

W załączeniu przesyłam Państwu propozycję wiadomości do uczniów, wpisu na media społecznościowe oraz plakat.

 

II LO

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 1
  • Wt
  • 8
  • Śr
  • 2
  • Czw
  • 18
  • Pt
  • 9