30.04.2022 11:55

Kacper Jamróz zarządził medalowo

W zorganizowanym po raz pierwszy konkursie interdyscyplinarnym ”Zarządzanie na medal” wzięli udział uczniowie ostatnich i przedostatnich klas liceów ogólnokształcących i techników z subregionu północnego województwa śląskiego. Do pierwszego etapu z naszej szkoły zgłosiło się łącznie 19 osób z klas IIIB, IIIC oraz IIID. Konkurs skierowany był do uczniów, których zainteresowania obejmują zagadnienia związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem w zakresie szeroko pojmowanej przedsiębiorczości.

Konkurs odbył pod honorowym patronatem: Rektora Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norberta Sczygiola, Dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej dr hab. inż. Iwony Otoli prof. PCz, Dyrektora Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach Alicji Janowskiej oraz Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Do etapu finałowego, który odbył się 26 kwietnia, dotarły cztery osoby z naszej szkoły: Kinga Osuchowska (IIID), Katarzyna Rajca (IIIB), Kacper Jamróz (IIID) oraz Adam Wielgórka (IIIC). Ostatecznie na podium, z zaszczytnym pierwszym miejscem, uplasował się Kacper Jamróz z klasy IIID. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na kolejne sukcesy w następnych edycjach konkursu.

newsa przygotowała prof. Izabella Zawisza-Blachnicka

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 19
  • Wt
  • 14
  • Śr
  • 31
  • Czw
  • 28
  • Pt
  • 23