10.05.2022 21:37

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2022

29.04.2022 roku pożegnaliśmy w naszej szkole ostatnich uczniów 3-letniego liceum. Po tradycyjnych słowach pożegnania, Pani Dyrektor ogłosiła wyniki wyborów Trauguciaka Roku. Ten zaszczytny tytuł przypadł Stanisławowi Karpińskiemu z kl. IIIH. Wśród nominowanych znaleźli się: Anna Podsiedlik z kl. IIIE, Emilia Szkurłat z kl. IIIF i Karol Bednarski z kl. IIIG.

Oprócz części oficjalnej przygotowanej przez klasę IIID, klasa IIIC przygotowała część nieoficjalną, dzięki której mogliśmy się jeszcze raz pośmiać z tegorocznymi maturzystami.

Uroczystość objęła nie tylko rozdanie nagród i świadectw uczniom, w jej trakcie odbył się również ostatni koncert naszego szkolnego zespołu ,,Jaszczór Experience” oraz wręczenie statuetek - Romuladów w danych kategoriach. Ich zdobywcami zostali: Amelia Balcerek w konkurencji ,,Miss Maturzystów”, Jakub Mitzel jako ,,Mister Maturzystów”, Kacper Buksiński ,,Imprezowicz Roku”, Antoni Wawrzyńczak ,,Wagarowicz Roku” , Ania Cyrulińska ,,Sportowiec Roku”, Stanisław Karpiński ,,Najlepszy Outfit”, a ,,Parą Roku” ogłoszono Emilię Szkurłat oraz Igora Dąbrowskiego.

Kochani maturzyści, mamy nadzieje, że Wasz czas w Traugucie został dobrze zapamiętany, aż do ostatniej chwili. Życzymy Wam jak najwięcej szczęścia i powodzenia na nowej ścieżce, jaką sobie obierzecie!

newsa przygotowała Magdalena Lizak kl. IIIC,

zdjęcia Maja Ruszel kl. IC

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!