• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

14.06.2010 18:29

Zabawa w studiowanie

      Dobiegła końca II edycja "Zabawy w studiowanie" na Politechnice Częstochowskiej. Grupa zapaleńców z naszej szkoły pod skrzydłami profesora Napieralskiego wysłuchała w piątek 11 czerwca ostatniego z serii czterech wykładów Częstochowskiego Uniwersytetu Młodzieżowego.
Były też nagrody. Główna czyli laptop niestety nie przypadała nikomu z Trauguciaków ( cóż szczęście nie dopisało), ale w konkursie ,,I ty możesz być innowacyjny" wyróżnienie otrzymała praca teamu w składzie Lucyna Włodarczyk i Patrycja Wachel.
Lucyna także została wybrana w drodze losowania i jest szczęśliwą posiadaczką materiałów promocyjnych Politechniki Częstochowskiej.
A teraz cóż nam pozostało, miłe wspomnienia i czekamy na przyszłoroczną edycję "Zabawy w studiowanie".

Kornelia Gładysz

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!