• Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów.

 • 01.02.2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie o godzinie 17.30 mamy szansę ponownie pokazać, że bije w nas serce dla „Traugutta”☺ Tym razem Bartek Sieniawski i Paweł Świerczewski wraz z towarzyszącymi im artystami przeniosą nas do rozświetlonego milionem świateł i rozedrganego emocjami Las Vegas- miasta, w którym w ciągu chwili możesz wszystko zyskać i wszystko stracić. Nad projektem czuwa Stowarzyszenie „ Traugutt dla Przyszłości” , a zysk z biletów i aukcji prac plastycznych, jak co roku, zostanie przeznaczony na modernizację kolejnych szkolnych pracowni.

  Bilety w cenie 25 zł. do nabycia od przyszłego tygodnia u wychowawców klas i u p.prof. Agaty Koćwin- Szczepańskiej.

  ZAPRASZAMY!!!

  Stowarzyszenie „ Traugutt dla Przyszłości”

Pojutrze imieniny obchodzi: prof. Chmielewska Małgorzata

03.10.2012 19:01

Dzień chłopaka w Traugucie

Przez poprzedni tydzień przedstawicielki płci pięknej naszego liceum mogły wziąć udział w ankiecie przygotowanej specjalnie na dzień chłopaka, która miała wyłonić spośród uczniów szkoły najprzystojniejszego z mężczyzn, sportowca, muzyka wszech czasów, dżentelmena, romantyka oraz najbardziej stylowego. Nie zapomniałyśmy również o profesorach i poświęciłyśmy im kategorię: najprzystojniejszy nauczyciel, którym został (kolejny raz) profesor Michał Nowak. Dużą liczbę głosów otrzymał również profesor Roman Biłos.

Szkolnym przystojniakiem został Krzysztof Koperski, a tuż za nim uplasowali się Paweł Mietelski oraz Max Sojecki. W kategorii sportowiec najwięcej głosów otrzymali: Paweł Mietelski, Michał Róg i Marek Dors, który został laureatem. Bartosz Klimza i Paweł Mietelski nie mieli najmniejszych szans pokonać najbardziej przewidywalnego zwycięzcy - Jacka Misztala w kategorii stylówa. Muzykiem wszech czasów ogłoszona Michała Ciastowskiego, na drugim miejscu znalazł się Mateusz Koj, a na trzecim Michał Psiuk. Mimo kulturalnych starań Pawła Mietelskiego i Jacka Misztala, dżentelemenem został Marcin Musiał. Pawłowi Mietelskiemu w końcu udało się wygrać (!) w kategorii romantyk z Kamilem Papajem i Krzysztofem Koperskim.

Laureaci wszystkich sześciu kategorii otrzymali po kubku z nowo zdobytym tytułem. W trakcie poniedziałkowej długiej przerwy musieli również wziąć udział w konkurencjach takich jak: wiązanie krawata na czas, rozpoznawanie kolorów oraz zdobycie numeru telefonu dziewczyny podczas różnych sytuacji.

Jak przystało na dżentelmena, Marcin Musiał najlepiej poradził sobie podczas grzybobrania, w którym zebrał również numer telefonu Natalii Lipińskiej. Jacek Misztal okazał się niezawodny w rozpoznawaniu kolorów. Bardzo dobrze poradził sobie również z zawiązywaniem nieodłącznego dla siebie elementu - krawata i to właśnie on zdobywając najwięcej głosów w klasyfikacji ogólnej, otrzymał tytuł Najcudowniejszego Chłopaka w Traugucie.

Zwycięzcom gratulujemy. Mamy nadzieję, że wszystkim Panom podobała się akcja Samorządu Uczniowskiego z okazji ich święta. Raz jeszcze chciałybyśmy Wam życzyć wszystkiego najlepszego!

Monika Wosik

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 26
  • Wt
  • 25
  • Śr
  • 3
  • Czw
  • 13
  • Pt
  • 29