• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

11.10.2012 12:25

Gangnam Style odtańczony

429637110 wyświetleń na Youtube! musi o czymś świadczyć. 
Utwór charyzmatycznej koreańskiej grupy PSY zrobił furorę na całym świecie! Postanowiliśmy wykorzystać popularność hitu „Gangnam Style” i nagrać własną wersję teledysku! W trakcie dużej przerwy szkolna świetlica wypełniła się spragnioną zabawy młodzieżą. Dwadzieścia minut wystarczyło na kilkukrotne spontaniczne odtańczenie prostego układu do wspomnianego utworu.
Już wkrótce na stronie szkoły ukaże się filmik, na którym zostaną zaprezentowane nasze taneczne zmagania. Mamy nadzieję, że tego rodzaju, aktywne spędzanie czasu na długiej przerwie przypadło wam do gustu. Liczymy na to, że będziecie kontynuować naszą działalność urozmaicającą „smutne życie” polskiego ucznia.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie fantastycznych strojów, a przede wszystkim za świetną zabawę!
Na szczególne podziękowania zasługują: Ilona Śniady, Alicja Grzegorzewska, Szymon Malinka z IIId, Aleksandra Chatys (IIa),  Marcin Musiał (IIIa).


Pomysłodawcy i główni organizatorzy:
Marlena Dąbrowska i Michał Kluba.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!