• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

18.10.2012 16:42

WOLONTARIAT

Jakiś czas temu w  kilku klasach naszej szkoły gościły wolontariuszki ze Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Agape", próbując zachęcić Was do skorzystania z oferty bezpłatnych zajęć dla osób zainteresowanych ideą wolontariatu. W najbliższy poniedziałek rusza pierwsze z cyklu czterech szkoleń dla przyszłych wolontariuszy, które będzie dotyczyło umiejętności budowania właściwych  relacji interpersonalnych. Szkolenie będzie trwało  4,5 godziny, rozpocznie się o godzinie 14.30- zainteresowanych proszę o stawienie się w szkolnej świetlicy.

Wszystkie osoby, które chciałyby poznać pracę wolontariusza " od kuchni" , zapraszam do odwiedzenia Centrum Wolontariatu, które mieści się w Częstochowie przy Al. Wolności 44 ( w tzw. "Domu Księcia"). W każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 17.00 będą tam na Was czekały Panie: Paulina Jesionowska i Paulina Synowiecka.

prof. Chmielewska Małgorzata

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!