• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

07.12.2012 11:16

Akwarium za jeden uśmiech

Firma Aquael, która produkuje sprzęt akwarystyczny ogłosiła konkurs dla szkół pt. "Akwarium za jeden uśmiech".
Akcja polega na nieodpłatnym przekazywaniu przez firmę AQUAEL placówkom, które wezmą w niej udział, wysokiej jakości zestawów akwariowych.
Komisja w składzie pracowników działu marketingu firmy AQUAEL oraz redaktora naczelnego "Magazynu Akwarium" wybierze najlepsze prace i zadecyduje o zakwalifikowaniu danej szkoły do akcji.
Potrzebna jest Wasza pomoc w tym projekcie, aby nasza szkoła dostała akwarium (które w przypadku wygranej stanie koło basenu). Pomoc w założeniu zbiornika zaoferowało Forum Akwarystyki Częstochowskiej - www.akwaczest.pl
Bardzo prosimy o pomoc i o przygotowanie prac (technika dowolna), które będą nosiły tytuł "Moje wymarzone akwarium". Więcej informacji na stronie organizatora konkursu
Prace należy przekazać panu prof. Markowi Podgórskiemu do 13 grudnia !
Termin wysłania prac do organizatora konkursu - 15 grudnia 2012

Pozdrawiam
Rafał Kozłowski

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!