17.12.2012 21:00

Puchar zdobyty!

Mikołajkowy międzyklasowy turniej piłki halowej jest w naszej szkole już niemal tradycją. Jak i w poprzednich latach, tak i  w tym roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie klasy wystawiły swoje reprezentacje i z drżeniem serca trzymały za nie kciuki. W wylosowanych wcześniej grupach  każda drużyna rozgrywała 3 mecze, wygrani przechodzili do półfinału. Walka była zacięta, nikt nie odpuszczał aż do ostatniego gwizdka. W chłopakach widać było niesamowite zaangażowanie. Mimo zmęczenia i (czasami) bólu lub drobnej kontuzji nie poddawali się. Emocje zmieniały się z minuty na minutę, ba! Z każdą sekundą rosło napięcie. Do półfinału dostały się klasy: IF, IIE, IID i IIIE. III miejsce zajęła IF wygrywając z IIE wynikiem 4:1. Największe zaciekawienie wzbudził mecz finałowy. IID była o krok od obronienia tytułu, lecz skutecznie przeszkodzili im zawodnicy IIIE, którzy po zaciętej, pełnej zwrotów akcji walce zwyciężyli 2:1 i zdobyli główną nagrodę: Puchar Dyrektora Szkoły.

Każdy mecz sędziował p.prof. Ireneusz Stasiak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział a szczególnie  zwycięzcom.

Pragniemy również podziękować organizatorom.