• Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019. Prosimy wstrzymać się z zakupem podręczników do języka angielskiego do klasy pierwszej.

 • 1. Wyniki egzaminu maturalnego można będzie odbierać w szkole od dnia 3 lipca br. od godz. 1200.
  2. Odbioru świadectwa dokonuje absolwent szkoły lub rodzic (opiekun prawny) po okazaniu pisemnego upoważnienia. Zarówno absolwent jak i osoba upoważniona muszą posiadać dokument tożsamości.
  3. 3 lipca br. pomiędzy godz. 00:00 a 2:00 udostępnione zostaną wyniki egzaminów w serwisie dla maturzystów (link ze strony www.oke.jaworzno.pl, dane do logowania zostały przekazane w lutym br.).
  4. Egzamin maturalny w sierpniu 2018:

  Absolwent, który nie zdał jednego z egzaminów obowiązkowych, przystąpił do jednego dodatkowego i żaden z nich nie został mu anulowany, ma prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego.

  Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 10 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu:

  Załącznik 7a_N (nowa formuła) i Załącznik 7b_S (stara formuła) (do pobrania załączniki w formacie Word ze strony www.oke.jaworzno.pl)

  Egzaminy zostaną przeprowadzone w szkole, w której zdający przystąpił do egzaminu maturalnego w maju br.

  1. Część pisemna   -  21 sierpnia 2018 r.              (wtorek, godz. 9:00)

  2. Część ustna       -  21 - 22 sierpnia 2018 r.        (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół).

  Egzamin w terminie poprawkowym NIE JEST LICZONY DO OPŁATY jako kolejne podejście, więc NIE  PODLEGA  DODATKOWEJ OPŁACIE.

Pojutrze imieniny obchodzi: prof. Ponchała Krzysztof

31.08.2012 19:03

Wakacyjno-noworoczna audycja Radia Traugutt

Spędź ostatnie chwile wakacji z Radiem Traugutt! Już w niedzielę od 19 audycja wakacyjno-noworoczna. Nie zabraknie letnich klimatów, wakacyjnych piosenek, hitów na czasie  i oczywiście najlepszych wspomnień! Na zakończenie, powitamy Nowy Rok [szkolny] (fajerwerków nie będzie). Audycję poprowadzi duet cH&M, czyli tegoroczny absolwent Traugutta - Michał "Chalski" Prószyński oraz Marcin Musiał z kl. IIIa. Zapraszamy wszystkich byłych, obecnych i przyszłych uczniów II LO. Aby słuchać, wystarczy wejść na stronę internetową szkoły przed 19, player sam zacznie nadawać Radio Traugutt lub wpisać adres radia 212.87.238.34:8801 w aplikacji do odtwarzania muzyki - w Winampie "Dodaj adres URL/Add URL" (CTRL+L) 212.87.238.34:8801. W trakcie audycji będzie można do nas napisać na GG pod nr 429456, zapraszamy także na facebook'owy profil Radia Traugutt.


Duet cH&M

Marek Podgórski

31.08.2012 10:39

Czy mogę być przewodnikiem?

Pierwsze pytania zadawane przez obecnych drugoklasistów  dotyczące możliwości powadzenia klas I na corocznym Rajdzie Traubeanów padały jeszcze przed wakacjami. Informuję, że - wzorem lat ubiegłych -  przewodnikami (max 3 osoby na klasę) mogą zostać drugoklasiści, którzy wcześniej przejdą wybraną trasę, udokumentują to fotograficznie, a zdjęcia /pliki z aparatu/ dostarczą do mnie). Nie przyjmuję "rezerwacji". Obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy. Mapy można wypożyczać u mnie.

Rajd odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych w sobotę 6 października.

Trasy rajdu:

Trasa 1 - klasa IE. Kusięta - Zielona Góra - Góry Towarze - Olsztyn (szlak czerwony).
Mapa, profil, ślad gps.

Trasa 2 - klasa IF. Korwinów – Olsztyn (szlak czarny, żółty).
Mapa, profil, ślad gps.

Trasa 3 - klasa IC. Korwinów – Dolny Ostrówek - Skrajnica - Olsztyn (szlak czarny, niebieski, zielony, żółty).
Mapa, profil, ślad gps.

Trasa 4 - klasa ID. Poraj – Dębowiec - Olsztyn (szlak żółty).
Mapa, ślad gps.

Trasa 5 klasa IB. Sokole Góry – Olsztyn (szlaki: żółty, czarny, czerwony, czarny/zielony).
Mapa, ślad gps.

Trasa 6 - klasa IA. Biskupice – Sokole Góry - Olsztyn (szlaki: czarny, czerwony, czarny/zielony).
Mapa, ślad gps.

Marek Podgórski

31.08.2012 10:30

Plan lekcji

Do pobrania plan lekcji na nowy rok szkolny.

Plik w Excel'u (xls) lub pdf.

Marek Podgórski

30.08.2012 13:40

Traugutt Bikers Team zaprasza na kolejny rajd

Z okazji jakże radosnego wydarzenia, jakim jest rozpoczęcie nowego roku szkolnego Traugutt Bikers Team* serdecznie zaprasza miłośników turystyki rowerowej na rajd. Ruszamy w poniedziałek 3 września o godz. 14.00 sprzed szkoły. Mile widziani uczniowie klas I oraz absolwenci. Dystans do pokonania to ok. 50 km ("Ok" oznacza "nie mniej niż"). Planowana trasa: "Traugutt" - Bugajska - Słowik - Korwinów - Zawodzie - Dębowiec - Olsztyn - Częstochowa. Zainteresowanych proszę o kontakt w poniedziałek w szkole. Pierwszaki (dotyczy tych, którzy mnie znają) mogą zgłaszać się mailem:marek.podgorski@traugutt.net .

Ważna informacja dla rodziców/opiekunów: rajdy rowerowe organizowane pod szyldem "Traugutt Bikers Team" nie są imprezami organizowanymi przez liceum. Szkoła nie zapewnia opieki uczniom.

Ważna informacja dla uczestników rajdu: wszystkich obowiązuje regulamin wycieczek szkolnych. Czytaj więcej >>

Marek Podgórski

27.08.2012 10:28

Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 3 września:

- klasy II i III o godz. 9:00

- klasy I o godz. 10:00.

Do matury... 253 dni ;)

Marek Podgórski

22.08.2012 18:54

Wyprawka szkolna

Do 10 września można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2012 r. „Wyprawka szkolna”. Wnioski należy składać w szkole, w której uczeń rozpocznie naukę w roku szkolnym 2012/2013.

Pomoc może być udzielona na wniosek składany przez:

 1. rodziców ucznia (prawnych opiekunów, rodziców zastępczych)
 2. nauczyciela, pracownika socjalnego lub innej osoby, za zgodą przedstawiciela ustawowego lub rodziców zastępczych. Czytaj więcej >>

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!