23.05.2022 07:48

Klimat Traugutta

Upiekliśmy kilka pieczeni na jednym ogniu. Kończący się tydzień ogłosiliśmy „kolorowym”, zapraszając całą społeczność Traugutta do zabawy. Niebieski poniedziałek, zielony wtorek, biała środa, bajkowy czwartek oraz różowy piątek zmusił niejedną osobę do dokonania przeglądu swojej garderoby, w poszukiwaniu ubrań w odpowiedniej barwie.

Pieczeń pierwsza – integracja. „Kolorowi” pojawili się w szkole uczniowie, jak również część grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi.
Pieczeń druga – dbanie o klimat Traugutt. Zwykłe, codzienne dni, przez niektórych zwane „szarymi”, stały się pełne radości i uśmiechu.
Pieczeń trzecia – promocja szkoły. Dzięki zgranej ekipie dziewcząt z klasy IIIB – Wiktorii Jelonek, Zuzi Fiedziuk oraz Patrycji Krzechki, wspomaganych przez Adama Wielgórkę z kolegami nagraliśmy - jak się okazuje bardzo ciekawego tiktoka, który przez weekend został wyświetlony 375 tys. razy!!! (to stan na niedzielę, godz. 19:00), uzyskał 57.5 tys. polubień oraz został skomentowany blisko 400 razy.
Przeglądając wpisy internautów, wybraliśmy kilkanaście, które zamieszczamy tutaj. Niektóre podnoszą na duchu .

 

Marek Podgórski

20.05.2022 12:24

Tydzień kolorów

Marek Podgórski

20.05.2022 08:34

Dzień bajkowych postaci w Traugucie

Marek Podgórski

19.05.2022 21:22

Trzeci odcinek szkolnego podcastu helLO Traugutt


Wiktoria Kowalczyk posiada pasję, jakich niewiele. Wśród kości, czaszek i szkieletów czuje się jak ryba w wodzie. Jednak bez obaw - nie zabija żadnych zwierząt! Zbiera tylko te organizmy, których czas już się skończył. A potem robi to, co sprawia jej wielką satysfakcję. Oczyszcza, wysusza, wybiela i dba o to, aby jej „skarby” świetnie się razem prezentowały. Co Wiktoria posiada w swojej kolekcji? Między innymi nogę sarny, czaszkę koziołka, poroże jelenia, szkielet kormorana, czaszkę gołębia i wiele innych. Aby lepiej poznać kolekcję Wiktorii, najlepszym rozwiązaniem byłoby zajrzenie do jej garażu. Ale kiedy nie macie takiej możliwości - nic straconego! Przygotowaliśmy dla Was zdjęcia niektórych jej zdobyczy oraz wywiad z nią samą. Posłuchajcie opowieści Wiktorii i przyjrzyjcie się części jej kolekcji!

Marek Podgórski

18.05.2022 08:31

Matura międzynarodowa w Traugucie

Marek Podgórski

17.05.2022 19:24

Drugi odcinek szkolnego podcastu helLO Traugutt

Marek Podgórski

15.05.2022 19:09

W Traugucie kolorowo jak... zwykle :)

Marek Podgórski

11.05.2022 15:09

helLO Traugutt - zapraszamy do szkolnego podcastu

Marek Podgórski

10.05.2022 21:37

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2022

29.04.2022 roku pożegnaliśmy w naszej szkole ostatnich uczniów 3-letniego liceum. Po tradycyjnych słowach pożegnania, Pani Dyrektor ogłosiła wyniki wyborów Trauguciaka Roku. Ten zaszczytny tytuł przypadł Stanisławowi Karpińskiemu z kl. IIIH. Wśród nominowanych znaleźli się: Anna Podsiedlik z kl. IIIE, Emilia Szkurłat z kl. IIIF i Karol Bednarski z kl. IIIG.

Oprócz części oficjalnej przygotowanej przez klasę IIID, klasa IIIC przygotowała część nieoficjalną, dzięki której mogliśmy się jeszcze raz pośmiać z tegorocznymi maturzystami.

Uroczystość objęła nie tylko rozdanie nagród i świadectw uczniom, w jej trakcie odbył się również ostatni koncert naszego szkolnego zespołu ,,Jaszczór Experience” oraz wręczenie statuetek - Romuladów w danych kategoriach. Ich zdobywcami zostali: Amelia Balcerek w konkurencji ,,Miss Maturzystów”, Jakub Mitzel jako ,,Mister Maturzystów”, Kacper Buksiński ,,Imprezowicz Roku”, Antoni Wawrzyńczak ,,Wagarowicz Roku” , Ania Cyrulińska ,,Sportowiec Roku”, Stanisław Karpiński ,,Najlepszy Outfit”, a ,,Parą Roku” ogłoszono Emilię Szkurłat oraz Igora Dąbrowskiego.

Kochani maturzyści, mamy nadzieje, że Wasz czas w Traugucie został dobrze zapamiętany, aż do ostatniej chwili. Życzymy Wam jak najwięcej szczęścia i powodzenia na nowej ścieżce, jaką sobie obierzecie!

newsa przygotowała Magdalena Lizak kl. IIIC,

zdjęcia Maja Ruszel kl. IC

Marek Podgórski

123

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!