• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 8 do 9 października 2021 roku.

    Strona Jubileuszu

    Wydarzenie Facebook

    Komitet Organizacyjny

  • 5 lipca br. w godzinach 08:0010:00 w serwisie ZIU udostępnione zostaną wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. Obowiązują loginy i hasła przekazane w bieżącym roku zdającym przez dyrektorów szkół.

    Należy wejść na stronę https://wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.

    Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkole 5 lipca 2021 r. od godziny 12.00, oraz w każdym następnym dniu roboczym w godzinach od 9.00 - 15.00.

    Przy odbiorze dokumentu należy okazać się dokumentem tożsamości oraz posiadać maseczkę i własny długopis.

     

    Zdający, którzy zostali indywidualnie skierowani przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie na egzamin maturalny do innej szkoły w woj. śląskim, zgłaszają się po odbiór świadectwa dojrzałości (lub aneksu do świadectwa) do szkoły macierzystej.

    Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

    • część pisemna – 24 sierpnia 2021 r. (wtorek, godz. 09:00)

    Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 12 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (Załącznik 7).

    Egzamin w terminie poprawkowym NIE  PODLEGA DODATKOWEJ OPŁACIE.

     

    Dyrekcja szkoły

Sport w II LO

Koszykówka chłopców

Traugutt vs. Żeromski 2013/14
Traugutt vs. Norwid 2013/14
Traugutt vs. Sienkiewicz

Traugutt vs. TZN
Traugutt vs. ZSzSB
Sparing z Norwidem

 

Piłka ręczna chłopców

Finał z Kopernikiem
Finał z Żeromskim

 

Siatkówka chłopców

Sparing z absolwentami
Traugutt vs. Anders
Traugutt vs. ZSzS-B
Traugutt vs. TZN
Turniej trójek mieszanych

 

Piłka nożna

Traugutt vs. Anders
Traugutt vs. Słowacki
Sparing z Plastykiem
Traugutt vs. Gastronomik

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

2013
2012
2011
2010
2009

 

Tenis stołowy dziewcząt

Traugutt vs. Reymont

 

Piłka ręczna dziewcząt

Finały

 

Siatkówka dziewcząt

Traugutt vs. Żeromski 2013/14
Traugutt vs. Norwid
Traugutt vs. Sienkiewicz
Traugutt vs. Kopernik
Traugutt vs. Kochanowski
Traugutt vs. Mickiewicz
Traugutt vs. Kochanowski

 

Koszykówka dziewcząt

Traugutt vs. Słowacki 2013/14
Traugutt vs. Kopernik

Traugutt vs. Sienkiewicz
Traugutt vs. Kopernik

 

Lekka atletyka

Igrzyska Młodzieży 2013/14
Igrzyska Młodzieży 2012/13
Przełaje 2011
Igrzyska Młodzieży 2010/11
Igrzyska Młodzieży 2009/10
Na treningu
Na zawodach

 

Pływanie

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu 2013
Nocny Marton Pływacki 2013
Nocna imprezka na basenie 2012
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu 2012

 

 

 

Łyżwiarstwo

Igrzyska szkolne 2014r.
Igrzyska szkolne 2013r.

 

Narciarstwo & snowboard

Austria 2014
Austraia 2011

Wypad na Wlk. Raczę

 

Mroźne lekcje

Klasa Ie 2013/14
Klasa Ie 2012/13

Klasa IIe
Klasa Ib
Rugby w IId

 

Turystyka rowerowa

Traugutt Bikers Team

 

Turystyka kajakowa

Spływ 2013/14
Spływ 2011/12
Spływ 2012
Spływ 2010/11

 

Bilard

III Mistrzostwa Traugutta
II Mistrzostwa Traugutta
I Mistrzostwa Traugutta

 

Szachy

Mistrzostwa Traugutta
Każda partia uczy
Szachy szybkie
Turniej

 

Klub Kibica

Trening 2013/14
W akcji

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!