Sport w II LO

Koszykówka chłopców

Traugutt vs. Żeromski 2013/14
Traugutt vs. Norwid 2013/14
Traugutt vs. Sienkiewicz

Traugutt vs. TZN
Traugutt vs. ZSzSB
Sparing z Norwidem

 

Piłka ręczna chłopców

Finał z Kopernikiem
Finał z Żeromskim

 

Siatkówka chłopców

Sparing z absolwentami
Traugutt vs. Anders
Traugutt vs. ZSzS-B
Traugutt vs. TZN
Turniej trójek mieszanych

 

Piłka nożna

Traugutt vs. Anders
Traugutt vs. Słowacki
Sparing z Plastykiem
Traugutt vs. Gastronomik

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

2013
2012
2011
2010
2009

 

Tenis stołowy dziewcząt

Traugutt vs. Reymont

 

Piłka ręczna dziewcząt

Finały

 

Siatkówka dziewcząt

Traugutt vs. Żeromski 2013/14
Traugutt vs. Norwid
Traugutt vs. Sienkiewicz
Traugutt vs. Kopernik
Traugutt vs. Kochanowski
Traugutt vs. Mickiewicz
Traugutt vs. Kochanowski

 

Koszykówka dziewcząt

Traugutt vs. Słowacki 2013/14
Traugutt vs. Kopernik

Traugutt vs. Sienkiewicz
Traugutt vs. Kopernik

 

Lekka atletyka

Igrzyska Młodzieży 2013/14
Igrzyska Młodzieży 2012/13
Przełaje 2011
Igrzyska Młodzieży 2010/11
Igrzyska Młodzieży 2009/10
Na treningu
Na zawodach

 

Pływanie

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu 2013
Nocny Marton Pływacki 2013
Nocna imprezka na basenie 2012
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu 2012

 

 

 

Łyżwiarstwo

Igrzyska szkolne 2014r.
Igrzyska szkolne 2013r.

 

Narciarstwo & snowboard

Austria 2014
Austraia 2011

Wypad na Wlk. Raczę

 

Mroźne lekcje

Klasa Ie 2013/14
Klasa Ie 2012/13

Klasa IIe
Klasa Ib
Rugby w IId

 

Turystyka rowerowa

Traugutt Bikers Team

 

Turystyka kajakowa

Spływ 2013/14
Spływ 2011/12
Spływ 2012
Spływ 2010/11

 

Bilard

III Mistrzostwa Traugutta
II Mistrzostwa Traugutta
I Mistrzostwa Traugutta

 

Szachy

Mistrzostwa Traugutta
Każda partia uczy
Szachy szybkie
Turniej

 

Klub Kibica

Trening 2013/14
W akcji

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • 24
    • Wt
    • 15
    • Śr
    • 5
    • Czw
    • 12
    • Pt
    • 10

Nadchodzące osiemnastki:

  • Zosia Repelewicz
  • (3c)
  • 10.11.2017
  • Szymon Papis
  • (2d)
  • 18.04.2018
  • Kamila Kała
  • (2a)
  • 30.04.2018
  • Julia Bociąga
  • (2a)
  • 29.05.2018
  • Artur Dębski
  • (2e)
  • 11.07.2018